Vakuové přidržování pro testování a měření

VMECA Keyboard Pump lze použít v celé řadě průmyslových odvětví a aplikací. Díky integrovanému vakuovému filtru v jednom těle čerpadla se systémem automatického čištění filtru jsou prach/částice vyčištěny při každém cyklu. A individuální vakuum je k dispozici s pumpou klávesnice. Kromě toho byla široká škála vakuových produktů VMECA použita v mnoha různých aplikacích v elektronickém průmyslu.

Požadavky na aplikaci a výhody s VMECA

Řešení proti prašnému prostředí

Vysoký výkon lze udržet pomocí Keyboard Pump díky funkci automatického čištění. Po každém cyklu se cizí těleso odsává a pomáhá udržovat filtrační vložku čistou.

Zónování je možné pomocí Keyboard Pump

Při zakoupení jako stohovaná jednotka může být každé čerpadlo s klávesnicí vybaveno vlastním vzduchovým regulačním ventilem, vypouštěcím ventilem, vakuovým spínačem a vakuovým filtrem.

Nejvyšší produktivita

Aby se zvýšila produktivita, musí být vakuový generátor schopen držet krok s aplikacemi s rychlými časy cyklů. Díky tomu, že všechny potřebné komponenty jsou integrovány do jediného těla, je snadné udržovat údržbu a také nevyžaduje složitou konstrukční metodu pro použití klávesnice Pump.

Produkt s malými rozměry

Keyboard Pump je ultrakompaktní jednotka. Jsou pouze 10 mm široké a lze je instalovat do úzkých prostor.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.