Tvarování a přenos skla

Přenos zakřiveného skleněného produktu je dokončen instalací Turtle Pump a Smart Cup (jeden ze základních vakuových produktů VMECA) na robota. Funkce automatického čištění Turtle Pump je zvláště účinná při problémech způsobených rozptýleným prachem nebo nečistotami během procesu přenosu. Při uchopení příslušného zakřiveného skla je navíc potřeba vakuová přísavka s kulovým kloubem, ale tento proces často naráží na problém, že kulový kloub nelze obnovit. Tomuto problému se však lze vyhnout použitím VMECA Smart Cupu a vyšší frekvence prokládání je dosažena v krátkém čase.

Požadavky na aplikaci a výhody s VMECA

Energetická účinnost se rovná úsporám nákladů

Použití motorizovaných čerpadel nebo jednotryskového vakuového generátoru má za následek vysokou spotřebu energie ve srovnání s účinností vícestupňových generátorů. Inovativní vakuové patrony VMECA jsou schopny produkovat velký vakuový průtok s minimální spotřebou vzduchu. I když je přívod vzduchu nestabilní, výkon vícestupňových generátorů je stále schopen udržet stabilní výkon vakua.

Skvělé řešení pro prašná prostředí

Jakýkoli prach nebo nečistoty, které mohou být absorbovány vysavačem, mohou skončit ucpáním generátoru vakua. Konstrukce Turtle Pump umožňuje funkci odfouknutí (vyžaduje ventil) k odstranění jakýchkoli cizích částic z vakuové zóny po každém cyklu.

Vhodné pro výrobky ze zakřiveného skla

Při použití standardní přísavky se samostatným kulovým kloubem může nastat problém, protože kulový kloub se nemusí vrátit zpět do původní polohy. U inteligentních pohárků VMECA se však kulový kloub po každém použití vždy vrátí do původní polohy, což minimalizuje pravděpodobnost chyb. Také je schopen zvládnout širší stupeň úhlů. Po změně standardního kulového kloubu na Smart Cup jsme byli schopni zkrátit čas úspory vzduchu (volitelné) a zvýšila se efektivita výroby.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.