Tenký plastový balíček potravin vysokorychlostní přenos

Použili jsme Magic Gripper, jeden z hlavních vakuových produktů VMECA, pro přenos tenkých vinylových balených produktů, se kterými je obtížné manipulovat s běžnými vakuovými přísavkami. Z důvodu velmi rychlého provozu potřebného pro zařízení jsme doporučili a aplikovali Magic Gripper se sacím břitem typu XP. Selhalo to pomocí obecné vakuové pumpy a přísavky, ale po aplikaci Magic Gripper bez jakékoli chyby nebo problému bylo dosaženo dobrého výsledku a úspěchu, jak jsme očekávali.

Požadavky na aplikaci a výhody řešení s VMECA

Maximalizujte energetickou účinnost

Díky použití inovativní technologie vakuových patron VMECA je schopen dosáhnout vysokého vakuového průtoku s nízkou spotřebou vzduchu a má stabilní úroveň vakua i při kolísání tlaku vzduchu.

Rychlá doba odezvy

Magic Gripper má kompaktní design s all-in-one strukturou (vakuová pumpa a přísavka dohromady), takže může mít vysokou odezvu. Chapadlo Magic typu C se zpětným ventilem je užitečné pro rychlejší uvolnění podtlaku a vyšší odezvu.

Snadná údržba

Vyměňte nebo udržujte sací břit snadno ručně, není třeba používat žádné speciální nástroje nebo specializované znalosti.

Vysoký sací výkon

Použitím pružného měchu Magic Gripper může být silně nasáván a stabilně přenášen.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.