Slip Sheet Transfer pro balení lahví na vodu

Papírové nebo plastové fólie se obvykle používají při stohování nebo vrstvení několika výrobků, mezi dva výrobky, aby se zabránilo jakémukoli poškrábání nebo poškození výrobku nebo jeho povrchu. Protože vlastnosti většiny listů papíru jsou tenké a porézní, Magic Gripper, který má decentralizovaný (individuální) vakuový systém a vysoký průtok vakua, by byl nejlepším řešením jako vždy.

Požadavky na aplikaci a výhody řešení s VMECA

Individuální vakuový systém

Jako individuální vakuové řešení lze Magic Gripper použít v různých aplikacích a může stabilně přenášet mnoho různých předmětů.

V centralizovaném vakuovém systému může selhání sání jednoho šálku ovlivnit zadržování podtlaku u jiné přísavky. Ale VMECA Magic Gripper je decentralizovaná vakuová jednotka (individuální vakuové řešení), takže bude fungovat stabilně, i když je v provozu jakákoliv nečinná přísavka.

Sací zátka s integrovaným filtrem pro mnoho aplikací přicházejících prachu

Použitím sací zátky „C“, která má vakuový filtr, lze vakuový systém bez problémů použít pro mnoho aplikací přicházejících z papírového prachu.

Automatické rychlé uvolnění vakua bez vypouštěcího ventilu

S Magic Gripper typu B může systém rychle uvolnit vakuum bez samostatného regulačního ventilu pro uvolnění vakua. S řešením lze tedy pracovat s velmi rychlou dobou odezvy.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.