Robotický výběr a umístění v elektronice

Inovativní a nejnovější produkt řešení VMECA: Mini-Gripper je možné použít v různých aplikacích manipulace s polovodiči. Zejména v polovodičovém průmyslu je často vyžadován přenos více produktů pomocí jediného nástroje - a VMECA Mini Gripper může být efektivnější modely. Kromě toho se v elektronice používá mnoho různých vakuových produktů VMECA.

Požadavky na aplikaci a výhody s VMECA

Vyzvednutí různých produktů pomocí jediného nástrojového systému

U různých produktů někdy vyžadují různé nástroje. Systémy Mini V-Grip jsou schopny zachytit širokou škálu produktů jediným nástrojem. To je způsobeno tím, že každý vakuový port je vybaven zpětnými ventily pro minimalizaci úniku vakua. Měkká pěna na systému Mini V-Grip je schopna zachytit obrobky s nerovným povrchem.

Minimální pravděpodobnost poškození

Měkká těsnící pěna je potažena antimagnetickým materiálem. To umožňuje měkké těsnicí pěně minimalizovat možnost poškození, ke kterému může dojít během přepravního procesu.

Vyžaduje řešení statické elektřiny, která se může vyskytnout při manipulaci s produkty. Snižte škody způsobené statickou tvorbou

Vzhledem k vlastnostem některých vyráběných elektronických součástek jsou náchylné k poškození způsobenému kontaktem a také statickou elektřinou. Měkká těsnící pěna systému V-Grip eliminuje jakoukoli možnost poškození součástí během vyzvednutí. Měkká těsnící pěna je také antistatická a zabraňuje jakémukoli poškození součástí.

S jednoduchou konstrukcí je třeba ušetřit náklady na údržbu. Maximalizujte produktivitu

Při použití vývěvy s motorem nebo vývěvy s jedním zatížením generuje vyšší spotřebu energie, než je účinnost vakua, kterou lze vytvořit. S mezinárodně patentovanou inovativní technologií vakuových patron VMECA však nejenže produkuje velký průtok nasávaného vzduchu s nízkou spotřebou vzduchu, ale také zajišťuje stabilní tlak přiváděného vzduchu.

Systémy Mini V-Grip můžete také vybavit přísavkami místo měkké těsnící pěny.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.