Přenos zmrzlinových balíčků pomocí mini drapáku

V této aplikaci si V-Grip System poradí s velmi nerovným povrchem produktu s drsným povrchem. Při použití konvenčních (typických) přísavek často dochází k chybám v přísavkách chybějícím držením námitek - a to vyžaduje změnu polohy a tvaru vakuového nástroje. V případě použití systému V-Grip na výrobní/balicí lince si bez problémů poradí s velmi rozdílnými povrchy a uspořádáním produktů.

Požadavky na aplikaci a výhody řešení s VMECA

Zobrazit video

Stabilní vakuový přenos

Díky použití velmi flexibilní těsnicí pěny (vyrobené EPDM) může V-Grip System zachytit a manipulovat s různými produkty pro produkty s rovným i nerovným povrchem. A systém V-Grip si poradí s různými produkty různých tvarů, velikostí a porézních předmětů.

Optimalizovaná energetická účinnost

Integrovaná technologie kazety VMECA na systému V-Grip umožňuje uživateli ušetřit spotřebu vzduchu, ale podtlakový chapadlo pracuje s velmi dobrým sacím průtokem s vysokou úrovní podtlaku. Vysoká provozní spolehlivost i přes kolísání nebo nízký tlak stlačeného vzduchu.

Snadná údržba

V-Grip System je vakuová pumpa kombinovaná s přísavkou/sací formou jako modulová struktura – umožňuje tak velmi snadnou instalaci a nízké náklady na údržbu. Údržba je velmi snadná a jednoduchá – údržbu lze tedy provést v krátkém čase s velmi nízkými náklady.

Zvládá různé produkty pomocí jedné jednotky

Systém V-Grip si poradí s různými produkty různých tvarů, velikostí a porézních předmětů. Pomáhá to zvýšit produktivitu, protože stroj zvládne mnoho různých/různých předmětů pomocí jediného řešení vakuového uchopení.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.