Přenos prášku / granulí

Model vakuového dopravníku, jeden z klíčových produktů VMECA, je použitelný v průmyslu, jako jsou potravinářské, farmaceutické a chemické produkty. Zejména může zabránit znečišťování prostředí na pracovišti nebo poškození zdraví pracovníka práškovým prachem a úlomky běžně vytvářenými při aplikacích na přepravu pelet a produkovat velký objem přepravovaných produktů v kompaktní velikosti.

Jednoduchá instalace

Kompaktní velikost a hmotnost umožňují uživateli snadno navrhnout a ovládat. To umožňuje úsporu nákladů v procesu instalace a údržby.

Snadno se čistí

Protože je dopravník rozdělen na několik různých součástí, lze jej snadno rozebrat. Vyrobeno z vysoce kvalitního SUS, můžete jej také opláchnout bez obav z koroze.

Ekologické odstranění prachu

Dopravník VMECA je vybaven 0,5mikrometrovým filtrem a vzduchotěsným těsněním, aby se zabránilo úniku prachu a prášku skrz dopravník. Tím je zajištěno, že se v pracovním prostředí nedostanou do ovzduší ani ty nejmenší granule.

Snadná údržba

Dopravníkové systémy VMECA využívají mezinárodně patentované vakuové kazety. V případě problémů během provozu je můžete rychle vyměnit. Můžete také přidat nebo snížit počet kazet používaných k řízení průtoku vakua.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.