Otevírání plastových sáčků

Přiložte magické přísavky k otevření plastových sáčků odsátím vinylu na obalu. Se speciálně navrženým vnitřkem přísavky typu X Magic přísavky, která se velmi dobře používá pro manipulaci s plastovými sáčky. Tato aplikace byla použita ve spojení s vakuovou pumpou VSMR, která byla aplikována přímo na přísavku.

Požadavky na aplikaci a výhody s VMECA

Vynikající pro tenké plastové sáčky

Při použití Magic Cupu s těsnicím rtem typu X umožňují příchytky uvnitř rtu při použití s tenkými plastovými sáčky silnou sací sílu.

Modulární design znamená vyměnitelné díly

Když je přísavka opotřebovaná, můžete vyměnit pouze těsnicí břit. To vám umožní ušetřit čas tím, že nebudete muset vyměňovat celou sestavu přísavky. To umožňuje zvýšenou produktivitu minimalizací prostojů na údržbu.

Snadné výměny

Výměnou pouze těsnícího břitu lze dosáhnout značné úspory nákladů a času. Produktivitu lze zvýšit minimalizací doby výměny opotřebovaných nebo poškozených přísavek.

Individuální vakuový systém

Použitím řady VSMR můžeme vytvořit individuální vakuový systém. Vakuová pumpa a vakuová podložka se nepoužívají samostatně, takže je ideální jako samostatný vakuový systém, takže i při nečinném sání každý vakuum pracuje samostatně a může tak snížit jeho chybu v provozu.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.