Odkládání vrstev listů

Model Turtle Pump, jeden z klíčových vakuových produktů VMECA, je dostupný v celé řadě průmyslových odvětví. Zejména problémy způsobené prachem, poletujícím prachem nebo úlomky, které jsou běžné při výrobě a zpracování akrylátových desek, jsou velmi efektivně řešeny funkcí automatického čištění želví pumpy. Kromě toho se různé vakuové produkty VMECA používají v příbuzných odvětvích.

Maximální energetická účinnost

Při použití motorem poháněného čerpadla nebo jednostupňového vakuového generátoru vyžaduje vysokou spotřebu energie. Díky inovativní technologii vakuové kazety VMECA nejenže produkuje velké vakuové proudy, ale také spotřeba vzduchu je minimální, i když je dodávaný tlak nízký.

Prašné prostředí vyžaduje odolnost

Použitím želvového čerpadla, i když jsou v prostředí smíchány dřevěné částice nebo úlomky, je použit automatický čisticí systém, aby se zabránilo vniknutí cizích látek do čerpadla, aby se výrazně zvýšila jeho životnost.

Magic Cups typu „EB“ je efektivní při zpracování plastů

Při použití Turtle Pump s typem Magic Cup EB můžete maximalizovat vakuovou sílu pro obrobky, jako jsou plasty/akryl.

Manipulační stabilita

Bez ohledu na tvary a velikosti plastových a akrylových panelů je Magic Cup schopen kompenzovat různé výšky a zakřivení produktu. Měch v Magic Cupu je schopen bezpečně a hladce přenášet plastové/akrylové panely.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.