Odkládání vrstev listů

Současný model je aplikovatelný hlavně na překližkové přenosové linky, kde se roláky používají hlavně, protože vyžadují odolnost, jako je dřevěný prach, z procesu zpracování překližky.

Požadavky na aplikaci a výhody s VMECA

Maximální energetická účinnost

Při použití motorem poháněného čerpadla nebo jednostupňového vakuového generátoru vyžaduje vysokou spotřebu energie. Díky inovativní technologii vakuové kazety VMECA nejenže produkuje velké vakuové proudy, ale také spotřeba vzduchu je minimální, i když je dodávaný tlak nízký.

Zlepšení produktivity

Systém vakuových patron VMECA je schopen generovat 1,5krát větší průtok vakua ve srovnání s konvenčními systémy. I když je tlak přiváděného vzduchu nízký, dokáže udržet stabilní vakuum.

V prašném prostředí je odolnost nutností

Při použití želví pumpy v dřevěných aplikacích, i když se částice dřeva nebo úlomky absorbují přes vakuovou komoru, integrovaný filtrační systém je schopen zabránit vniknutí cizích látek do pumpy a výrazně zvýšit její životnost. Po každém cyklu je funkce vyfukování schopna evakuovat veškerý cizí prach a nečistoty z vysávací zóny.

Přeprava produktů s různou výškou

I když se všechny produkty mohou lišit velikostí a výškou, je možné přepravovat širokou škálu překližky použitím měchové podložky a vyrovnávací pružiny, aby se vyrovnal rozdíl ve výšce.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.