Odkládání vrstev listů

Magic Pump, jako jeden ze základních vakuových produktů VMECA, lze použít v různých průmyslových odvětvích. Zejména funkce automatického čištění Magic Pump dokáže velmi efektivně zvládnout skleněné úlomky, prach a řadu problémů způsobených úlomky, které jsou běžné při výrobě skla a dalších aplikacích zpracování. Kromě toho jsou různé vakuové produkty VMECA také široce používány v různých průmyslových odvětvích.

Požadavky na aplikaci a výhody s VMECA

Vícestupňová účinnost

Použití motorizovaných čerpadel nebo jednotryskového vakuového generátoru má za následek vysokou spotřebu energie ve srovnání s účinností vícestupňových generátorů. Inovativní vakuové patrony VMECA jsou schopny produkovat velký vakuový průtok s minimální spotřebou vzduchu. I když je přívod vzduchu nestabilní, výkon vícestupňových generátorů je stále schopen udržet stabilní výkon vakua.

Řešení proti prachu a částicím

I když se přes vysavač vdechne prach nebo nečistoty z procesu výroby skla, funkce automatického čištění pro Magic Pump dokáže automaticky vyčistit vnitřní filtr každý cyklus a poté udržovat optimální výkon.

Magic Pump nevyžaduje samostatné potrubí

Magic Pump, která dokáže generovat dostatečný průtok vakua i při použití s více vakuovými přísavkami během přenosu skla. Díky mnoha dostupným vakuovým portům můžete pumpu používat jako vakuové potrubí, aniž byste museli kupovat další příslušenství.

Všechny tvary a velikosti skla lze efektivně přenášet

Vzhledem k tomu, že bezpečnost je nejdůležitějším faktorem při přenášení skla, je důležité používat produkty, které sklo spolehlivě uchopí.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.