Manipulace se skleněnými panely

V současnosti je hlavním modelem pro přenos skla Turtle Pump, protože dokáže automaticky čistit prach vznikající při zpracování skla.

Požadavky na aplikaci a výhody s VMECA

Energetická účinnost se rovná úsporám nákladů

Použití motorizovaných čerpadel nebo jednotryskového vakuového generátoru má za následek vysokou spotřebu energie ve srovnání s účinností vícestupňových generátorů. Inovativní vakuové patrony VMECA jsou schopny produkovat velký vakuový průtok s minimální spotřebou vzduchu. I když je přívod vzduchu nestabilní, výkon vícestupňových generátorů je stále schopen udržet stabilní výkon vakua.

Zvýšená produktivita

Díky trojnásobnému sacímu množství a 1,5násobku rychlosti odezvy ve srovnání s tradičními čerpacími systémy se zvyšuje produktivita a dokonce i při nízkém a nepravidelném přívodním tlaku se udržuje konstantní stupeň vakua.

Průtok vakua je 3krát větší než u elektronického čerpadla s motorem a rychlost reakce je 1,5krát rychlejší. takže může zvýšit efektivitu výroby, dosáhnout stabilního výkonu vakua i přes nestabilní tlak vzduchu.

Zvýšená odolnost v drsném prostředí

Turtle Pump má vestavěný filtr, který spolupracuje s vakuovým systémem po každém cyklu. Inovativní design umožňuje pumpě uvolnit veškerý prach nebo nečistoty

Přeprava výrobků různých výšek

Vzhledem k tomu, že jiné produkty mohou přicházet do výroby v různých výškách, je možné přepravovat řadu produktů použitím měchových podložek a vyrovnávacích pružin VMECA, které přenášejí produkty stabilně.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.