Manipulace s flexibilními balíčky

Nový produkt: Magic Saction Cup od VMECA byl dodán pro velmi tenké fólie. Vzhledem k vlastnostem těchto vysokorychlostních robotických aplikací nebylo možné použít stávající běžné přísavky, ale s použitím magické přísavky typu X nebyl žádný problém a fungovaly dobře.

Požadavky na aplikaci a výhody s VMECA

Nejlepší řešení pro vysokorychlostní aplikace typu pick & place

Pro vysokorychlostní pick & place je magická přísavka s typem X implementována pro vysokorychlostní vakuovou odezvu pro produkty, se kterými se standardními přísavkami obtížně manipuluje. Zatímco konvenční přísavka vyžaduje sestavení všech potřebných dílů samostatně, jako je přísavka, nivelační pružina a další. Magic Suction Cup je kombinovaným řešením podložek, rovinných pružin, pro snížení celkových nákladů na design. Můžete vyměnit pouze část těsnicího břitu Magic Cupu, abyste minimalizovali dobu údržby a ušetřili na součástech údržby.

Převod různých produktů

Modulární magickou přísavku lze sestavit/rozložit během několika sekund. Bez použití nástrojů můžete vyměnit těsnicí břit, pokud se změní přenášecí produkt. To znamená, že si můžete vybrat širokou škálu produktů s minimálními nástroji na konci ramene.

Vyrovnejte výškové rozdíly na povrchu

V závislosti na tvaru a velikosti obrobku se může vyskytnout zakřivení a výškové rozdíly. Kouzelnou přísavku můžete spolehlivě použít pro produkty s nepřesnou polohou sběru. Magic Cup je schopen kompenzovat jakýkoli rozdíl velikosti, výškového rozdílu a dokonce i rozdíly tvarů.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.