Přenos tabletu (křehké)

Vakuový dopravník, jako jeden ze základních produktů VMECA, lze použít ve farmaceutických provozech, kde je hygiena považována za prioritu. Lze vyrobit typ SUS 316 L. Jako hygienický design jej lze čistit pro zvýšení doby provozuschopnosti výroby.

Jednoduchá instalace

Kompaktní velikost a hmotnost umožňují uživateli snadno navrhnout a ovládat. To umožňuje úsporu nákladů v procesu instalace a údržby.

Snadno se čistí

Protože je dopravník rozdělen na několik různých součástí, lze jej snadno rozebrat. Vyrobeno z vysoce kvalitního SUS, můžete jej také opláchnout bez obav z koroze.

Ekologické odstranění prachu

Dopravník VMECA je vybaven 0,5mikrometrovým filtrem a vzduchotěsným těsněním, aby se zabránilo úniku prachu a prášku skrz dopravník. Tím je zajištěno, že se v pracovním prostředí nedostanou do ovzduší ani ty nejmenší granule.

Snadná údržba

Je vylepšeno z tradičního typu čerpadla s vložkou trysky na čerpadlo typu s vložkou s vložkou, což usnadňuje výměnu vakuových vložek v případě problémů s vakuovou tryskou.

Dopravníkové systémy VMECA využívají mezinárodně patentované vakuové kazety. V případě problémů během provozu je můžete rychle vyměnit. Můžete také přidat nebo snížit počet kazet používaných k řízení průtoku vakua.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.