Depaletizace kartonových krabic

Magic Gripper společnosti VMECA, který funguje v mnoha oblastech, umožňuje přepravu široké škály produktů a umožňuje snadné nasazení vakuových systémů. Zejména časování palet boxů a dekaletizace jsou vynikající, protože jednotlivé vysavače umožňují přepravu krabic různých velikostí k jednomu nástroji bez výměny jakýchkoli nástrojů.

Požadavky na aplikaci a výhody s VMECA

Magic Gripper lze jedním nástrojem aplikovat na mnoho odrůd

U různých produktů může Magic Gripper přenášet produkty pomocí jediného vakuového nástroje bez výměny jakýchkoli nástrojů.

Klíčovou výhodou Magic Gripper je „individuální vakuový systém (decentralizovaný vakuový systém)“, který umožňuje různé velikosti a tvary manipulace s produktem jedním nástrojem bez výměny nástroje.

Magic Gripper lze bez problémů aplikovat v prašném prostředí

Vzhledem k vlastnostem kartonových krabic je důležité za provozu filtrovat prach (kontaminant), který je nasáván do vakuového zařízení vakuem.

Magic Gripper poskytuje integrovaný filtrační kotouč uvnitř čerpadla. To udržuje výkon stabilní po dlouhou dobu v prašném prostředí.

K dispozici je snadná a rychlá údržba

Kazeta VMECA Vacuum Generation Cartridge je integrována do modulární architektury, která umožňuje snadnou, rychlou a snadnou výměnu rtu.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.