Automatizovaný výběr a umístění

V různých aplikacích v příslušném průmyslu (elektronika), které vyžadují přenos různých elektronických produktů. VMECA V-Grip System lze použít pro mnoho různých aplikací pro různé velikosti a tvary aplikace jako správné řešení.

Požadavky na aplikaci a výhody s VMECA

Řešení s omezeným prostorem

Vzhledem k povaze těchto aplikací se často vyskytují situace, kdy je prostor omezený a omezený. Systém V-Grip je vybaven vakuovými kazetami VMECA a má schopnost vytvářet vakuum v místě použití. Instalace je velmi snadná a v případě potřeby můžete vyměnit díly, jako je měkká těsnící pěna.

Vyžaduje úsporu nákladů a minimální údržbu

Výrobek byl navržen jako jediný výrobek bez dalších přísavek, generátoru a dalších trubek. To minimalizuje díly, které vyžadují údržbu. Umožňuje také instalaci systému V-Grip do úzkých prostor.

Přeneste produkty bez poškození

Vzhledem k vlastnostem některých vyráběných elektronických součástek jsou náchylné k poškození způsobenému kontaktem a také statickou elektřinou. Měkká těsnící pěna systému V-Grip eliminuje jakoukoli možnost poškození součástí během vyzvednutí. Měkká těsnící pěna je také antistatická a zabraňuje jakémukoli poškození součástí.

Maximalizujte produktivitu

Při použití vývěvy s motorem nebo vývěvy s jedním zatížením generuje vyšší spotřebu energie, než je účinnost vakua, kterou lze vytvořit. S mezinárodně patentovanou inovativní technologií vakuových patron VMECA však nejenže produkuje velký průtok nasávaného vzduchu s nízkou spotřebou vzduchu, ale také zajišťuje stabilní tlak přiváděného vzduchu.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.