Automatizovaný výběr a umístění

Toto je model Turtle Pump. Jde o přepravu dřevních surovin. Velmi efektivně je řízena funkcí automatického čištění želví pumpy v problému vakuové pumpy opotřebované prachem a nečistotami ze dřeva.

Požadavky na aplikaci a výhody s VMECA

Vyžaduje se celková úspora výrobních nákladů a maximální energetická účinnost

Pomocí inovativní technologie patron VMECA, která je také mezinárodně patentována, jste schopni vytvářet velké vakuové proudy s nízkou spotřebou vzduchu. Stabilní vakuum lze také udržovat, i když je přívod vzduchu nestabilní.

Řešení pro prach/nečistoty od společnosti Plywood Transportation

Turtle Pump má funkci automatického čištění. To znamená, že funkce vyfukování (je-li ve výbavě) může uvolnit prach a nečistoty z vysavače po každém cyklu.

Pro minimalizaci spotřeby vzduchu lze použít volitelnou sadu Air Savings Kit

Použitím sady Air Savings Kit můžete účinně snížit spotřebu vzduchu. Když je dosaženo požadované úrovně vakua, přívod vzduchu se přeruší a vakuum uvnitř komory se udržuje. Když úroveň vakua klesne na nebezpečnou úroveň, přívod vzduchu se krátce zapne a vrátí úroveň podtlaku zpět na požadovanou mez.

Snadná údržba

U jiných jednotek, pokud vakuový generátor není schopen generovat správné průtoky a úrovně vakua, budete muset vyměnit celou jednotku. S Turtle Pump můžete vyměnit vakuové patrony, které jsou integrovány uvnitř. Vakuové patrony lze zakoupit samostatně jako náhradní díl.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.