Aplikace ve výbušné atmosféře

Model vakuového dopravníku, jeden z klíčových produktů VMECA, je v současné době požadován pro komplikovanou kontrolu a certifikaci při exportu do zámoří, zejména v evropských a vyspělých zemích, ale VMECA Vacuum Conveyor lze použít i v případě projektu zámořského závodu, protože získal certifikaci ATEX.

Jednoduchá instalace

Kompaktní velikost a hmotnost umožňují uživateli snadno navrhnout a ovládat. To umožňuje úsporu nákladů v procesu instalace a údržby.

Snadno se čistí

Vzhledem k tomu, že součásti rozdělené do více částí sestávají ze svorkového typu, může operátor čistit rychle díky snadnému připevnění nebo odpojení a řídit čištění, protože se skládá z těla s SUS a filtru, který může pomoci při čištění vodou.

Ekologické odstranění prachu

Dopravník VMECA je vybaven 0,5mikrometrovým filtrem a vzduchotěsným těsněním, aby se zabránilo úniku prachu a prášku skrz dopravník. Tím je zajištěno, že se v pracovním prostředí nedostanou do ovzduší ani ty nejmenší granule.

Snadná údržba

Dopravníkové systémy VMECA využívají mezinárodně patentované vakuové kazety. V případě problémů během provozu je můžete rychle vyměnit. Můžete také přidat nebo snížit počet kazet používaných k řízení průtoku vakua.

Máte zájem o obdobnou aplikaci? Kontaktujte nás a určitě najdeme společné řešení.